اجرای پروژه نصب چراغ های LED قبور مطهر شهدای دارالسلام کاشان

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری کاشان از تکمیل پروژه طراحی و نصب چراغ های LED  گلزار مطهر شهدای دارالسلام خبر داد.

سید محمد حسین علوی زاده اظهار داشت: گلزار مطهر شهدای دارالسلام کاشان منظم ترین و یکی از زیباترین گلزارهای شهدا در کشور محسوب می شود که از اواسط مهرماه سال جاری پروژه طراحی،اصلاح و بهسازی چراغ های رنگی LED گلزار مطهر شهدا در دستور کار واحد تاسیسات این سازمان قرار گرفت و پس از بررسی جوانب کار و اخذ تمهیدات لازم توسط کارشناسان متخصص، عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی افزود:از ویژگی های این چراغ ها میتوان به تغییر رنگ نور آن به فراخور مناسبت های ملی و مذهبی با طیف رنگی سبز و قرمز اشاره کرد که رنگ قرمز در ایام شهادت و سوگواری ائمه اطهار(علیهم السلام)و رنگ سبز در اعیاد اسلامی و ملی از طریق کنترل از راه دور قابل تغییر و تنظیم است.

علوی زاده بیان کرد: تعداد چراغ های رنگی LED نصب شده جهت تکمیل این پروژه ، ۸۰۰ شعله بوده  و با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال و در مدت زمان ۹۰ روز اجرا و در آستانه ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسیده است.

 

 

روابط عمومی سازمان آرامستان ها

بهمن ماه سال ۱۴۰۱

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp