احداث قطعه فرهنگیان در آرامستان دارالسلام آغاز شد

 

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان گفت: باهدف گرامیداشت مقام معلمان عزیز که به گردن همه جامعه حق دارند و پیرو درخواست اداره آموزش و پرورش و کانون بازنشستگان آن اداره، مراحل اجرایی احداث قطعه فرهنگیان در دارالسلام آغاز شده است.

غلامعلی ساران با آرزوی طول عمر و تندرستی برای کلیه کارکنان دستگاه آموزشی و معلمان عزیز بیان کرد: طرح این قطعه تهیه شده و عملیات ساخت آن در مساحتی بیش از ۶ هزار متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال آغاز گردیده است. با احداث این قطعه، یاد و خاطره فرهنگیان و معلمان کاشانی در آرامستان اصلی شهر، بیش از پیش گرامی داشته خواهد شد.

وی به طرح این قطعه اشاره کرد و گفت: قطعه جدید با نام فرهنگیان شامل ۹ ردیف است که هر ردیف آن ۱۶۰ قبر دو طبقه دارد و در مجموع ۱۵۰۰ قبر در این قطعه پیش‌بینی شده و از نظر امکانات شبیه به دیگر قطعه‌های جدیدالاحداث است که برای آن راهروهای متعدد، کف‌فرش، فضای سبز، روشنایی، آب و پارکینگ پیش‌بینی شده است.

مدیر عامل سازمان آرامستان‌های شهردای در پایان گفت: با به سرانجام رسیدن این اقدام، دارالسلام گلابچی علاوه بر قطعه نام‌آوران که اکنون وجود دارد، از قطعه ویژه فرهنگیان هم برخوردار خواهد بود و در آینده نزدیک احداث قطعه مختص هنرمندان را در دستور کار داریم.

 

«روابط‌عمومی‌سازمان‌آرامستانها»

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp