رنگ آمیزی بیش از دوازده هزار متر از جداول، تابلوها و معابر دارالسلام

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان از رنگ آمیزی بالغ بر دوازده هزار متر طول جدول، پل، درب، راه بند، تابلو و… در سطح آرامستان دارالسلام گلابچی خبر داد و گفت: رنگ آمیزی کامل آنها تا هفته دوم اسفندماه سال جاری به طول می‌انجامد.

غلامعلی ساران، ایجاد چهره متناسب با فضای آرامستان، اجرای تزئینات گلزار شهداء و بهبود مناظر بصری سطح دارالسلام را هدف از این اقدام عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: برای اتمام این پروژه تا قبل از ایام عید نوروز ، از دو اکیپ مجزا براى عملیات رنگ آمیزی به صورت شبانه روزى توسط سازمان استفاده شده است.

به گفته وی در مرحله اول، تمام جداول ورودی‌ها، بلوارها، خیابان‌ها، میادین و قطعات سطح سازمان رنگ آمیزی شده و در مرحله دوم این عملیات برای تمام تابلوهاى قطعات، راه‌بندها و برخى درب‌هاى ورودى و خروجى انجام می‌گیرد.

ساران با اشاره به پایان زمستان و قرار گرفتن در آستانه فصل بهار گفت: فعالیت‌های زیباسازی و بازپیرایى این سازمان در یک برنامه زمانی مدون در گلزار شهدا و آرامستان دارالسلام در حال اجراست.

 

«روابط عمومی سازمان آرامستان‌ها»

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp