میانگین روزانه فوت در کاشان به ۷.۶ نفر رسید

 

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان ضمن اشاره به فوت دو هزار و ۷۹۰ نفر در سال گذشته در کاشان گفت: میانگین روزانه فوت در کاشان به ۷.۶ نفر رسیده است.

غلامعلی ساران شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دو هزار و ۷۹۰ نفر در سال گذشته در کاشان جان خود را از دست دادند، اظهار داشت: یک هزار و ۴۸۴ نفر از متوفیان مرد و یک هزار و ۱۴۹ نفر از آنان نیز از بانوان هستند.

وی از فوت ۱۵۷ نوزاد نیز در سال گذشته در شهرستان کاشان خبر داد و افزود: شهرستان کاشان سعادت میزبانی دو شهید مدافع حرمی بود که در گلزار شهدای دارالسلام این شهرستان به خاک سپرده شد و متأسفانه ۱۵۰ نفر از والدین شهدا و یا جانبازان به خیل عظیم یاران و فرزندان شهیدشان پیوستند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان ضمن اشاره به دفن ۹۲۵ شهید ایرانی مدفون در گلزار شهدای شهرستان کاشان ابراز داشت: ۶۳ شهید مدافع حرم شامل ۵۱ شهید و ۱۲ شهید جاویدالاثر در گلزار شهدای کاشان مدفون هستند و مجموع شهدای مدفون شده به ۹۸۸ شهید می‌رسد.

وی از فوت ۲۱۳ تبعه خارجی در شهرستان کاشان طی سال ۹۹ خبر داد و گفت: از میان متوفیان سال گذشت ۸۶۲ نفر در دارالسلام به خاک سپرده شده و یک هزار و ۹۲۸ متوفی نیز در دیگر قبرستان‌های شهرستان کاشان به خاک سپرده شدند و از این رو میانگین فوت روزانه این شهرستان ۷.۶ نفر است.

ساران میانگین فوت افراد متوفی مرد را ۶۹ سال و بانوان را ۷۱ سال اعلام کرد و تصریح کرد: ۱۲ آلاچیق آماده برای فروش در دارالسلام کاشان وجود دارد و شهروندان می‌توانند از این نقاط در راستای دفن متوفیان خود به صورت خانوادگی استفاده کنند.

وی از ۲۲۶ مأموریت حمل متوفیان به شهرهای کشور خبر داد و تأکید کرد: سازمان آرامستان‌های شهرستان کاشان با ۱۲ دستگاه آمبولانس به شهروندان کاشانی خدمت‌رسانی می‌کند و ۴۵ نفر نیز در این سازمان آماده خدمت‌رسانی به عموم شهروندان هستند.

 

«روابط‌عمومی‌سازمان‌آرامستانها»

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp