هر گونه دخل و تصرف در محیط دارالسلام باید با هماهنگی مدیریت باشد

 

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان با گلایه از برخی اقدامات وابستگان متوفیان در دارالسلام مبنی بر کاشت درخت، نصب صندوق، آسیب به تأسیسات و… به شهرآن گفت: هر گونه اقدام در این زمینه‌ها بایستی با هماهنگی مدیریت و عوامل سازمان آرامستان‌ها باشد.

غلامعلی ساران با تأکید بر این مطلب که بخش‌های مختلف سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان بر اساس اصول و طراحی اجرا شده است، بیان کرد: حتی اگر کم و کاستی‌ای هم وجود دارد نباید برخی بنا به سلیقه شخصی خود و بدون اطلاع عوامل سازمان برای رفع و اصلاح آن اقدام کنند. متأسفانه در روزهای اخیر شاهد بوده‌ایم که فردی بنا به صلاحدید شخصی چند درخت زیتون تلخ را کنده و به جای آن نهال‌های دیگری کاشته است که جلوی این کار را گرفتیم.

ساران در پایان یادآور شد: از تمامی شهروندان مراجعه‌کننده به سازمان آرامستان‌ها تقاضا دارم تا در ابتدا هر گونه نقصی را به ما اطلاع دهند تا برای رفع آن عمل کنیم و سپس به هیچ عنوان بنا به سلیقه شخصی خود در طراحی محیط تغییر ایجاد نکنند.

 

«روابط‌عمومی‌سازمان‌آرامستانها»

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp