واکنش سازمان آرامستان‌های کاشان ‌به ورود غیرقانونی افراد به دارالسلام؛ پیگیری قضایی و حقوقی می‌کنیم

 

مسئول امور حقوقى سازمان آرامستان های شهرداری کاشان ضمن انتقاد از اقدام به ورود غیرقانونی به دارالسلام گفت: پیگیری قضایی و حقوقی تا برخورد قاطع و جلوگیرى از تکرار اقدامات مشابه انجام می‌شود.

سیدمحمدحسین علوی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، در واکنش به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر شکسته شدن حفاظ محدوده دارالسلام کاشان و ورود غیرقانونى به حریم این مجموعه اظهار داشت: متاسفانه فرد یا افراد خاطی برای ورود غیرمجاز به دارالسلام کاشان اقدام به شکستن حفاظ محدوده دارالسلام کردند در حالی که این مهم اقدامی غیرقانونی و در تضاد با مصوبات ستاد مقابله با کرونا است.

وی ضمن تاکید بر پیگیری حقوقی و قضایی این اتفاق افزود: به طور قطع و یقین مکاتبات با دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان به منظور پیگیری حقوقی و قضایی صورت می‌پذیرد و قطعا توسط دستگاه‌های انتظامى با فرد یا افراد خاطی مطابق قانون برخورد می‌شود.

مسئول امور حقوقى سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان ضمن اشاره به تهیه مستندات مربوطه در پی این اقدام غیرقانونی ابراز داشت: ممنوعیت ورود به دارالسلام کاشان در پی آخرین مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا استان اصفهان اتخاذ شده است و این اقدام از روز یکشنبه با ابلاغ این مهم اجرایی شده است و عوامل انتظامی نیز در این راستا با این سازمان همکاری می‌کنند.

علوى زاده با بیان اینکه تمامی این اقدامات در راستای حفظ سلامت شهروندان، کاهش شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیمارى اتخاذ شده است، گفت: مراکز تجمع یکی از کانون‌های شیوع ویروس کرونا است و بر همین اساس با ممنوعیت ورود به دارالسلام و زیارت اهل قبور سعی شده است تا گام موثرى در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال برداشته شود.

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp