پرچم گلزارهای شهدا‌ در کاشان نو نوار شد

 

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری کاشان گفت: در آستانه دهه فجر و در روز شهادت حضرت زهرا(س) پرچم‌های گلزار‌های شهدا در سراسر کاشان با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیون ریال و طی آئین معنوی و خاصی تعویض و نو نوار شد.

غلامعلی ساران ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: فرهنگ و سیره شهدا به نسل جوان ما باید منتقل شود و هم‌اکنون شاهد آن هستیم جوانان ما با ایثار و از خودگذشتگی در مرزهای این سرزمین و کادر درمان ما در راه خدمت و دفاع از سلامت مردم از کشور دفاع می کنند.

مدیرعامل سازمان آرامستانهای کاشان افزود: برنامه های امسال با توجه به مصوبات ستاد مقابله با کرونا شامل عطر افشانی گلزار مطهر شهدا، تعویض پرچم گلزارهای شهدای شهرستان، تبلیغات محیطی، دیدار و تماس تلفنی با خانواده شهدا و ایثارگران، طرح گلستان‌گردی شهدا و تبلیغات فضای مجازی می باشد.

گفتنی است: دارالمومنین کاشان که جوانانش در طول هشت سال دفاع مقدس حضور پر رنگی در جبهه‌‌ها داشتند، نزدیک به ۱۸۰۰ شهید اعم از قیام مردمی و انقلاب، مدافع حرم، مدافع حریم انقلاب، مدافع سلامت و… تقدیم نموده اند و این شهرستان سند افتخار غیور مردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp