کارگاه توجیهی طرح طاهرین به منظور مشارکت شهروندان در امر تغسیل و تکفین اموات برگزار می‌شود

 

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان گفت: کارگاه توجیهی طرح طاهرین به منظور مشارکت شهروندان در امر تغسیل و تکفین اموات برگزار می‌شود.

غلامعلی ساران افزود: این کارگاه آموزشی، با حضور اساتید مجرب از قم و جمعی از داوطلبان و نیروهای جهادی ثبت نام شده در روز جمعه ۷ آذر در سازمان آرامستان‌های کاشان برگزار می‌شود.

وی درباره این طرح گفت: طرح طاهرین به منظور مشارکت شهروندان و نیروهای داوطلب و جهادی در امر تغسیل و تکفین اموات بصورت تخصصی و کاربردی در یک روز و به صورت فشرده برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان با اشاره به اینکه هم‌اکنون مرحله اول این طرح برگزار خواهد شد، افزود: تعدادی از افراد حوزوی، کارکنان شهرداری، جوانان هیئتی و بسیجی در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند که بعد از طی مرحله آموزش، با شرکت در آزمون و مصاحبه تعدادی از آن‌ها پذیرفته می‌شوند و با ارائه تأییدیه سلامت پزشکی، گواهی حضور در کارگاه توجیهی، تکمیل پرونده ، تعهدنامه، توزیع و صدر کارت طاهرین مطابق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته برای یک‌ روز در ماه از ساعت ۸ الی ۱۳ ، در امر تغسیل و تکفین به خادمان در غسالخانه سازمان کمک می‌کنند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های‌ شهرداری کاشان خاطرنشان کرد: بیشتر افراد داوطلب برای شرکت در طرح، دارای تحصیلات دانشگاهی و حوزوی هستند.

ساران با اشاره به برگزاری مرحله دوم طرح طاهرین در اواخر سال جاری افزود: با برگزاری مرحله دوم طرح، افراد دیگری به این گروه اضافه می‌شوند تا در مواقع بحرانی و حوادث طبیعی و غیرطبیعی احتمالی بتوانند با خادمان مردم در این سازمان همکاری کنند.

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp