گوش شنوایى براى رسیدگى به دغدغه هاى کارکنان آرامستانها وجود ندارد

 

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهردارى کاشان گفت: در صورت واکسینه نشدن پرسنل این سازمان در برابر ویروس کرونا احتمال اختلال در خدمت رسانی به شهروندان وجود دارد که تبعات ناگوارى را به دنبال خواهد داشت.

غلامعلی ساران اظهار کرد: تاکنون بیش از ۹۰ درصد سازمان هاى آرامستان ها در سطح کشور، کارکنان‌شان واکسن کرونا را دریافت کردند ولی با وجود همه درخواست ها و نامه نگاری های متعدد با دانشگاه علوم پزشکى، تاکنون این امر در کاشان محقق نشده است.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی چندین نیروی اداری سازمان آرامستانهاى کاشان بدلیل مبتلا شدن به کرونا در حال مداوا و گذراندن دوره نقاهت خود هستند که در صورت ادامه مبتلا شدن چند نفر دیگر ، این سازمان عملا فلج شده و دیگر قادر به خدمت رسانی به مرم نخواهد بود.

ساران با بیان اینکه پرسنل سازمان آرامستان ها از ابتدای شیوع کرونا در کاشان در خط مقدم مقابله با کرونا در خدمت رسانی به شهروندان ایثار میکنند، افزود: با وجود تمام مکاتبات صورت گرفته و ارائه درخواست هاى شفاهى مکرر، تاکنون تنها ۱۵ نفر از ۴۴ پرسنل این سازمان فقط واکسن کرونا را دریافت کرده اند‌.

مدیرعامل سازمان آرامستانها با درخواست از مسئولان شهر و دانشگاه علوم پزشکى برای پیگیری واکسن کارکنان سازمان آرامستانهاى کاشان گفت: بعد از بیمارستان ها دومین مرکز پرخطر شیوع کرونا آرامستان ها معرفی شده اند که این امر نیازمند توجه ویژه به واکسینه کردن نیروهای آن در برابر ویروس کرونا است.

 

“روابط‌عمومی‌سازمان‌آرامستانها”

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp