۱۵۰۰ متر جدول گذاری در بلوارهای امیرالمومنین(ع) و عرفان سازمان آرامستان ها

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کاشان از اجرای بیش از ۱۵۰۰ متر طول جدول گذاری در بلوارهای امیرالمومنین(ع) و عرفان این سازمان خبر داد.

سید محمد حسین علوی زاده بیان کرد: برای اجرای این میزان جدول گذاری بیش از ۱۱ میلیارد اعتبار از محل اعتبارات عمرانی این سازمان صرف شده است.

وی، از جمله اهداف جدول گذاری در سطح این سازمان را احداث درب ورودی جدید و تسهیلل در تردد و عبور و مرور شهروندان عنوان کرد و افزود: این اقدام با هدف ایجاد راه دسترسی شهروندان به مقابر و قطعات و پارکینگ های این سازمان  انجام شده و با احداث میدان غدیر در حدفاصل بلوار عرفان و امیرالمومنین(ع) و تکمیل زیرسازی و جدول گذاری،آماده آسفالت میباشد.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کاشان افزود: کلیه مراحل طراحی، نقشه برداری و همچنین اجرای طرح های هندسی توسط کارشناسان مجرب و طبق استاندارد های ترافیکی صورت گرفته است.

علوی زاده تسریح کرد: الویت بندی جدول گذاری معابر سازمان آرامستان ها بر اساس نیاز سازمان و درخواست شهروندان و زائرین اهل قبور تعیین و طبق طرح جامع مصوب سازمان انجام می شود.

وی در پایان از صبر و شکیبایی شهروندان و زائرین اهل قبور  در انجام پروژه های عمرانی قدردانی کرد و گفت: انتظار می رود شاهد به ثمر رسیدن طرح هی عمرانی و خدماتی تا پایان سال جاری باشیم.

 

 

روابط عمومی سازمان آرامستان ها

دیماه سال ۱۴۰۱

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp