در آستانه هفته دفاع مقدس صورت می‌گیرد «تعویض پرچم‌ گلزارهاى شهدا در کاشان»

 

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان گفت: در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس پرچم‌های گلزار‌های شهدا در سراسر کاشان با اعتباری بالغ بر ۴٠٠ میلیون ریال و طی آئینی معنوی و خاص تعویض و رونمایی خواهد شد.

غلامعلی ساران ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: فرهنگ و سیره شهدا به نسل جوان ما باید منتقل شود و هم‌اکنون شاهد آن هستیم جوانان ما با ایثار و از خودگذشتگی در مرزهای این سرزمین و کادر درمان ما در راه خدمت و دفاع از سلامت مردم از کشور دفاع می کنند.

وی افزود: برنامه های هفته دفاع مقدس امسال گلزار شهدا با توجه به مصوبات ستاد مقابله با کرونا شامل مهمانی لاله ها همراه با غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهداء، آئین تعویض و رونمایی پرچم گلزارهای شهدای شهرستان، تبلیغات محیطی، دیدار و تماس تلفنی با خانواده شهدا و ایثارگران، طرح گلستان‌گردی شهدا و تبلیغات فضای مجازی است.

ساران در پایان خاطرنشان کرد: دارالمومنین کاشان که جوانانش در طول هشت سال دفاع مقدس حضور پر رنگی در جبهه‌‌ها داشتند، نزدیک به ۱۸۰۰ شهید اعم از قیام مردمی و انقلاب، مدافع حرم، مدافع حریم انقلاب، مدافع سلامت و… تقدیم نموده اند و این شهرستان سند افتخار غیور مردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.

 

«روابط عمومی سازمان آرامستان‌ها»

 

.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp